Świąteczne obżarstwo

świętaMinęły Święta. Najczęściej jest to czas tuczenia brzuchów za suto zastawionym stołem. W tym okresie znajdujemy mnóstwo wymówek by jeść więcej niż zwykle bez wyrzutów sumienia i zrezygnować z treningu.
Święta to także ten czas, w którym jeszcze nikt nie rozpoczął diety. Dietę zawsze rozpoczyna się tuż po świętach, prawda?
Dlatego zaraz po Świętach polecam wszystkim dietę jabłkową, która polega na jedzeniu przez 2-3 dni samych jabłek. Dobrze, jeśli jabłka są ze skórką. Dla uatrakcyjnienia można posypać je cynamonem lub imbirem. Aby osiągnąć uczucie sytości, najlepiej jabłko pokroić na plasterki, dzięki czemu spożywanie go zajmie więcej czasu.

Kolejny raz twoja dieta nie poskutkowała? Martwisz się o to, że już nigdy nie uda Ci się schudnąć? Oczywiście nie jest to prawda. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie odpowiednich kroków to możesz być pewna, że dieta da efekty takie, na jakich Ci zależy. Do odpowiednich kroków z całą pewnością możemy zaliczyć porady dietetyka, bez których na pewno się nie obejdzie. Obecnie z dietetyka korzysta bardzo wiele osób. Są to nie tylko ludzie otyli, ale także osoby, które chcą odżywiać się w odpowiedni i zdrowy sposób. Jeżeli jednak pójście do specjalisty zbyt bardzo Cię przeraża to możesz skorzystać z porady online. W Internecie można znaleźć bardzo wiele gabinetów dietetycznych, w których porady udzielane są na odległość. Trzeba tylko dostarczyć dietetykowi odpowiednie dane, na które składają się wzrost i waga. Ponadto zostaniemy poproszone o wypełnienie prostej ankiety, dzięki której lekarz będzie mógł wysunąć wnioski co do naszego odżywiania. Zdecyduj się na taki krok, bo dzięki niemu wreszcie będziesz mogła w efektywny sposób pozbyć się nadmiaru kilogramów.