Piękny make-up Atelier Paris

makijażWłaśnie z Paryża trafiła mało znana w Polsce, nowa linię profesjonalnych kosmetyków Make–Up Atelier Paris. To kosmetyki nowej generacji. Lekkie, kryjące o wspaniałej aplikacji, wzbogacone minerałami, witaminami, …stworzone przez francuskich artystów wizażu. Przedstawione makijaże to impresja i zabawa kolorami. Jednocześnie to nasza propozycja nie tylko na makijaż wieczorowy, ale i na Karnawał.

Pierwsza ma charakter monochromatyczny. W makijażu zastosowano wspaniale kryjący, odporny na pot i wodę fluid. Sposób wykorzystania cieni nawiązuje do przydymionego i nostalgicznego charakteru oka lat 20-tych ubiegłego wieku. Zastosowano cienie – z pięciokolorowych palet beżu, brązów oraz szarości MAP. Szeroka gama odcieni, ich wspaniała lekko kremowa konsystencja, pozwala na dużą swobodę i przyjemność w malowaniu (płynne przechodzenie z koloru w kolor). Kontur oka wzmocniony został eyelinerem w kremie, w odcieniu głębokiej śliwki węgierki oraz doklejonymi rzęsami. Na powiece dolnej cień o cieplejszym odcieniu fioletu. Usta obrysowane konturówką w odcieniu zgaszonego brązu. Na nią nałożona lekka matowa pomadka, wzmocniona blaskiem błyszczyka o delikatnym złotawo-brązowym odcieniu. Błyszczyk posiada dodatkowe wartości pielęgnacyjne. Całość makijażu wykończona różem w ciepławym odcieniu pomadki.

Na kursie kosmetycznym uczono, by przed makijażem została wykonana fryzura, której elementem dekoracyjnym jest maleńki kapelusik wykonany z włosów modelki. Całość przybrana kreacją z imitacji połyskującej skóry w niezwykle modnym odcieniu beżowo-brązowym. Brązy w różnych odcieniach lansowane na najbliższy sezon znajdziemy w kolekcjach Prady. Modne odcienie szarości u Lacoste. Druga propozycja o silnym kontraście, dużej sile wyrazistości barwnej – na tej samej modelce Kristinie Król – skontrastowana została z lokami fryzury, która lekko studzi ekstrawagancką moc makijażu. To makijaż w niezwykle modnych na ten sezon kolorach – odcieniach fioletów, róży i fuksji (na najbliższy sezon fiolet lansuje Versace). Wykorzystaliśmy do tego makijażu kolejne niezwykłe palety cieni, róży i pomadek Make-Up Atelier Paris, czarny eyeliner kremie. Odcienie fioletów podkreślają kolor tęczówki oka, lekkie usta w odcieniu fuksji stanowią podbicie kontrastu do oka. Na powiekę aplikowany został brokat. Dzięki specyfikowi Magic Primer, nałożony na powiekę ruchomą brokat utrzymuje się przez całą noc nie wysuszając powieki. Policzki podkreśla róż zaaplikowany „na mokro”. Całość dopełnia ubiór w nasyconym kolorze głębokiego fioletu.