Mity dotyczące wydawania przez kobiety pieniędzy

kobietaMitów na ten temat jest tak dużo jak kobiet na świcie. Często słyszy się, że kobieta potrafi zrujnować nawet milionera, ponieważ tak duże ma ona potrzeby i nigdy nie jest jej dość ubrań czy też różnego rodzaju akcesoriów. Pewnie coś w tym jest, skoro tak często słyszy się z ust kobiet, że nie mają się w co ubrać, choć dopiero co były na zakupach. Część kobiet po prostu nie lubi chodzić drugi raz w tych samych rzeczach, dlatego też nawytykają na swojej drodze takie problemy, jakie wiążą się z tym, że nie mają co na siebie nałożyć.

Kolejnym mitem, który dotyczy wydawania przez kobiety pieniędzy, jest taki, że potrafią one przepuścić swoja cała wypłatę na upatrzone wcześniej buty.

Wolą głodować, niż odpuścić sobie nabycia butów, które tak bardzo się im spodobały. Jest to dość śmieszne, że kobiety aż tak bardzo ulegają modzie i są jej zakładniczkami. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich kobiet, ale zdecydowanie większość wyznaje zasadę, że lepiej ładniej wyglądać niż być najedzoną. Dlatego też jeśli taka zasada w dalszym ciągu będzie przyświecać kobietą, to niedługo wpadną one wszystkie w anoreksję, ponieważ ubrania, a szczególnie buty są coraz droższe, wiec będą one musiały dłuższy czas oszczędzać nie jedząc i nie wydając swoich zarobionych pieniędzy na inny cel, jak tylko na wymarzone buty.

Polecam też przeczytać więcej porad na temat kupowania butów na www.male-buty.com.pl. Znajdziesz tam również informacje z branży obuwniczej.